Juli 2014

DAGDATOKORTLANGARRANGEMENTFYLKEARRANGØRDISTANSEKONTAKTTELEFONSTART/INNKOMSTADR. STARTSTED
Alle dager01.07.2014-31.08.2014EKOFISK MARSJEN (ord. marsj på plattform)00-SpEkofisk TMK10Roger SchulstockPlattformene på Ekofiskfeltet i Nordsjøen
Fredag04.07.20141800-18301800-1830STORHAUGENMARSJEN18-TrMalangen Helsesportslag5, 10, 16Anne Johansen902 38 833Nordby Samfundshus
Lørdag05.07.20141000-12000900-1100FJÆRANGEN RUNDT16-NTLund IL, Turmarsjgruppa5, 10, 20Håvard Jakobsen976 34 695Lund Stadion
Lørdag05.07.20141100-11301100-1130NORDBYTRIMMEN18-TrMalangen Helsesportslag5, 10Anne Johansen902 38 833Nordby Samfundshus
Lørdag05.07.20141400-14301400-1430NORDBYVATNMARSJEN18-TrMalangen Helsesportslag5, 12, 16Anne Johansen902 38 833Nordby Samfundshus
Søndag06.07.20140900-120025 km. 0900-1000STORSJØMARSJEN04-HeNord Odal TMF5, 11, 25Kjell Soløst481 26 907Mo Kommunehus
Søndag06.07.20141100-13001100-1300SKROVAMARSJEN17-NoSkrova IL5, 10, 15, 20Helge Rishatt992 51 635Fergeleiet
Søndag06.07.20141100-11301100-1130NORDBYMARSJEN18-TrMalangen Helsesportslag5,12,20Anne Johansen902 38 833Nordby Samfunnshus
Fredag11.07.20141800-20001800-2000REGINEMARSJEN17-NoBø Trimgruppe7, 12 kmTor Heitmann901 49 5208470 Bø i Vesterålen
Lørdag12.07.20140800-13000800-1200GOTTLUNDMARSJEN04-HeØieren Grendeforening/Grue Finnskog IL7, 14, 20Åsmund Skasdammen918 34 501Svullrya Idrettsplass
Lørdag12.07.20141000-12001000-1200KAPERMARSJEN16-NTGutvik Grendelag12,14,23Jan Ø. Tiller476 50 591Gutvik grendehus
Lørdag12.07.20141600-18001600-1800VIKANTRIMMEN17-NoStraume IL5, 7, 13, 15Øystein Strandback970 34 125Klubbhuset til FK LunaStraume, Straumsjøen
Lørdag12.07.20141000-12001000-1200MALNESMARSJEN17-NoHovden Grendelag5, 10, 12Frank Isaksen950 86 312Hovden Samfunnshus
Lørdag12.07.201411001100MOLLAMARSJEN17-NoStore Molla Vel og Inbyggerfor.5, 10Arnfinn Hansen/Molla festivalenFinnvik - Brettesnes, Innkomst:Ungdomshuset
Lørdag12.07.20141300-15001300-1500ÅFJORDMARSJEN19-FiBreivikbotn IL7,12,22Odd Ivar Gladsø412 76 981BreivikbotnStrandgt 14
Søndag13.07.20141000-130020 km 1000-1200STRAUMEDILTEN17-NoStraume ILV: 6, 10, 12, 20 Sy: 12.5, 18, 30Øystein Strandback970 34 125Klubbhuset til FK LunaStraume, Straumsjøen
Lørdag19.07.20141100-12001100-1200FABRIKKARBEIDERMARSJEN18-TrOlderbakken IL5,10,14Arne Larsen916 21 551Olderbakken bygdehus
Søndag20.07.20141030-13301030-1330KEISERMARSJEN17-NoDigermulen Brass-band5, 10, 20Sissel Pedersen975 28 705Digermulen skoleDigermulen skole
Fredag25.07.20141700-20001700-2000IMAGAI'SI MARSJEN18-TrStoreng Steindal Trim5, 10, 15Jan Steinar Pettersen913 72 103Akselstua, Steindalen
Fredag25.07.20141500 (Ferge)JAN BAALSRUDMARSJEN 1. dag18-TrBaalsrud komitéen12Svein-Ove Kongsli992 92 622v/Mikkelvik ferge til Rebbenesøy kl 15:30
Lørdag26.07.20141100-1200FJELLVEIMARSJEN17-NoFolkets Hus Sjønstå10Egil Setså982 88 873Bjørnmyr, Sjønstå
Lørdag26.07.20141100-12001100-1200DRAUGENMARSJEN18-TrStoreng Steindal Trim5, 10Jan Steinar Pettersen913 72 103Akselstua, Steindalen
Lørdag26.07.20141300-14301300-1430BUOLLÀNMARSJEN18-TrStoreng Steindal Trim5, 10Jan Steinar Pettersen913 72 103Akselstua, Steindalen
Lørdag26.07.20141500JAN BAALSRUDMARSJEN 2. dag18-TrBaalsrud komitéen12 kmSvein-Ove Kongsli992 92 622Mikkelvik-Dåfjord
Søndag27.07.20141100-11301100-1130PARAS-TRIMMEN18-TrSignaldalen Bygdelag5, 10Rigmor O. Figenschau901 07 429RognliSignaldalen
Søndag27.07.20141300-14001300-1400SIGNALDALSMARSJEN18-TrSignaldalen Bygdelag5, 10Rigmor O. Figenschau901 07 429RognliSignaldalen
Søndag27.07.2014900JAN BAALSRUDMARSJEN 3. dag18-TrBaalsrud komitéen25Svein-Ove Kongsli992 92 622Dåfjord - Kopperelv
søndag27.07.20140930-12000930-1200POMORMARSJEN19-FiIL Domen5, 10Tore Solstad926 69 137Kiberg GrendehusKiberg
Mandag28.07.2014900JAN BAALSRUDMARSJEN 4. dag18-TrBaalsrud komitéen30Svein Ove Kongsli992 92 622Lyngseidet - Furuflaten
Tirsdag29.07.20141600-1800NESJAR 1016 OLSOKMARSJEN07-VeNesjar turlag10Ottar Haugen915 46 695Berg steinkirke, Mølen
Tirsdag29.07.2014900JAN BAALSRUDMARSJEN 5. dag18-TrBaalsrud komitéen26Svein-Ove Kongsli992 92 622Revdalen - Manndalen
Onsdag30.07.20141600JAN BAALSRUDMARSJEN 6.,7. og 8. dag18-TrBaalsrud komitéen7. og 8.dag: 54Svein-Ove Kongsli992 92 6227. og 8. Dag: Manndalen - Helligskogen
Torsdag31.07.20141800-19001800-1900NORGESLEKENEMARSJEN16-NTSteinkjer TMF5, 10 Sy:12,5 , 25Harald Kvam907 29 401Steinkjer U-skole, Guldbergaunet
* Endring
** Tillegg til terminlisten

Tilbake Til toppen