Juli 2013

DAGDATOKORTLANGARRANGEMENTFYLKEARRANGØRDISTANSEKONTAKTTELEFONSTART/INNKOMSTADR. STARTSTED
Alle dager01.07-31.08.2013EKOFISK MARSJEN (ord. marsj på plattform)00-SpEkofisk TMK10Roger Schulstock33 46 87 18Platformene på Ekofiskfeltet i Nordsjøen
Fredag05.07.20131800-1830STORHAUGENMARSJEN18-TrMalangen Helsesportslag5, 10, 16Anne Johansen902 38 833Nordby Samfundshus
Lørdag06.07.20131000-12000900-1100FJÆRANGEN RUNDT*16-NTLund IL, Turmarsjgruppa5, 10, 20Håvard Jakobsen976 34 695Lund Stadion
Lørdag06.07.20131100RESTMEDALJEMARSJ**17-NOKongsvik FSL5, 10Jan Hanssen905 42 357Samfunnshuset
Lørdag06.07.20131400-1430NORDBYVATNMARSJEN18-TrMalangen Helsesportslag5, 12, 20Anne Johansen902 38 833Nordby Samfundshus
Søndag07.07.20130900-120025 km. 0900-1000STORSJØMARSJEN04-HeNord Odal TMF5, 11, 25Kjell Soløst481 26 907Mo Kommunehus
Søndag07.07.20131100-1300SKROVAMARSJEN17-NoSkrova IL5, 10, 15, 20Helge Rishatt992 51 635Fergeleiet
Søndag07.07.20131100-1200BRUMARSJEN17-NoØksningan VelforeningV: 6, 12, 18, Sy: 25Otto Jenssen412 29 405Øksningan samfunnshus
Søndag07.07.20131100-1130NORDBYMARSJEN18-TrMalangen Helsesportslag5, 10, 16Anne Johansen902 38 833Nordby Samfunnshus
Fredag12.07.20131800-2000REGINEMARSJEN17-NoBø Trimgruppe7, 12 kmArvid Pedersen761 35 161Bøhallen
Lørdag13.07.20130800-13000800-1200GOTTLUNDMARSJEN04-HeØieren Grendeforening/Grue Finnskog IL7, 14, 20Åsmund Skasdammen918 34 501Svullrya Idrettsplass
Lørdag13.07.20131000-1200KAPERMARSJEN16-NTGutvik Grendelag12,14,23Jan Ø. Tiller476 50 591Gutvik grendehus
Lørdag13.07.20131600-1800VIKANTRIMMEN17-NoStraume IL5, 7, 13, 15Øystein Strandback970 34 125Klubbhuset til FK LunaStraume, Straumsjøen
Lørdag13.07.20131000-1200MALNESMARSJEN17-NoHovden Grendelag5, 10, 12Frank Isaksen950 86 312Hovden Samfunnshus
Lørdag13.07.20131100MOLLAMARSJEN17-NoStore Molla Vel og Inbyggerfor.5, 10Arnfinn Hansen76 07 65 67Finnvik - Brettesnes, Innkomst:Ungdomshuset
Lørdag13.07.20131400-1600ÅFJORDMARSJEN19-FiBreivikbotn IL7,12,22Odd Ivar Gladsø412 76 981BreivikbotnStrandgt 14
Søndag14.07.20131000-130020 km 1000-1200STRAUMEDILTEN17-NoStraume ILV: 6, 10, 12, 20 Sy: 12.5, 18, 30Øystein Strandback970 34 125Klubbhuset til FK LunaStraume, Straumsjøen
Lørdag20.07.20131100-1200FABRIKKARBEIDERMARSJEN18-TrOlderbakken IL5,10,14Arne Larsen916 21 551Olderbakken bygdehus
Søndag21.07.20131030-1330KEISERMARSJEN17-NoDigermulen Brass-band5, 10, 20Sissel Pedersen975 28 705Digermulen skole
Fredag26.07.20131800-1930JÆKTTRAMPEN16-NTSteinkjer TMF5, 12Harald Kvam907 29 401Steinkjer Barneskole
Fredag26.07.20131700-2000IMAGAI'SI MARSJEN18-TrStoreng Steindal Trim5, 10, 15Tormund Kristiansen911 20 034Akselstua, Steindalen
Fredag26.07.20121500 (Ferge)JAN BAALSRUDMARSJEN 1. dag18-TrBaalsrud komitéen12Svein-Ove Kongsli992 92 622v/Mikkelvik ferge til Rebbenesøy kl 15:30
Lørdag27.07.20130900-110020 km og sy: 0900-1000KRISTOFFER UPPDALS MARSJ16-NTSteinkjer TMFV: 5, 10, 20, Sy: 12,5, 25Harald Kvam907 29 401Steinkjer Barneskole
Lørdag27.07.20131400-1500OTTO SVERDRUP VANDRING16-NTSteinkjer TMF5, 10Harald Kvam907 29 401Steinkjer Barneskole
Lørdag27.07.20131100-1200FJELLVEIMARSJEN17-NoFolkets Hus Sjønstå10Egil Setså982 88 873Bjørnmyr, Sjønstå
Lørdag27.07.20131100-1200DRAUGENMARSJEN18-TrStoreng Steindal Trim5, 10Tormund Kristiansen911 20 034Akselstua, Steindalen
Lørdag27.07.20131300-1430BUOLLÀNMARSJEN18-TrStoreng Steindal Trim5, 10Tormund Kristiansen911 20 034Akselstua, Steindalen
Lørdag27.07.20131500JAN BAALSRUDMARSJEN 2. dag18-TrBaalsrud komitéen12 kmSvein-Ove Kongsli992 92 622Mikkelvik-Dåfjord
Søndag28.07.20130930-1100SOOTKANALMARSJEN04-He/02 AkEidskog Museum- og Historielag/Setskog Historielag15Eidskog museum976 11 358Tangen i Eidskog/SetskogRV21, avkjøring v/Monsrud, skiltet Sootkanalen
Søndag28.07.20130900-103022km og Sy kl. 0900STEINKJERMARSJEN16-NTSteinkjer TMFV: 5, 11, 22, Sy: 12.5, 25Harald Kvam907 29 401Steinkjer Barneskole
Søndag28.07.20131100-1130PARAS-TRIMMEN18-TrSignaldalen Bygdelag5, 10Rigmor O. Figenschau901 07 429RognliSignaldalen
Søndag28.07.20131300-1400SIGNALDALSMARSJEN18-TrSignaldalen Bygdelag5, 10Rigmor O. Figenschau901 07 429RognliSignaldalen
Søndag28.07.20130900JAN BAALSRUDMARSJEN 3. dag18-TrBaalsrud komitéen25Svein-Ove Kongsli992 92 622Dåfjord - Kopperelv
søndag28.07.20120930-1200POMORMARSJEN19-FiIL Domen5, 10Tore Solstad926 69 137Kiberg GrendehusKiberg
Mandag29.07.20130900JAN BAALSRUDMARSJEN 4. dag18-TrBaalsrud komitéen30Svein Ove Kongsli992 92 622Lyngseidet - Furuflaten
Tirsdag30.07.20130900JAN BAALSRUDMARSJEN 5. dag18-TrBaalsrud komitéen26Svein-Ove Kongsli992 92 622Revdalen - Manndalen
Onsdag31.07.- 02.08. 20121600JAN BAALSRUDMARSJEN 6.,7. og 8. dag18-TrBaalsrud komitéen7. og 8.dag: 54Svein-Ove Kongsli992 92 6227. og 8. Dag: Manndalen - Helligskogen
* Endring
** Tillegg til terminlisten

Tilbake Til toppen